o café dias
Dobrodružstvo a objavovanie patria k sebe. Ukrývajú sa aj v knihách, ktoré na svojich pultoch ponúka sieť Panta Rhei. Bohatý svet zážitkov podčiarkuje aj prírastok v rodine Panta Rhei a to v podobe kaviarní Café Dias.
 

Prebuďte svoju dobrodružnú povahU

Kaviarne Café Dias, ktoré sekundujú kníhkupectvám Panta Rhei, hovoria o objavovaní sveta chutí v tých najlákavejších esenciách. Právom nesú meno slávneho portugalského cestovateľa Bartolomeja Diasa, stredovekého objaviteľa, ktorý ako prvý oboplával najjužnejší cíp Afriky či Mys Dobrej Nádeje. K osobe tohto objaviteľa sa viaže túžba po dobrodružstve a radosť z nových objavov.

Café Dias je spoločenským zážitkom, je to miesto, kde sa môžete podeliť s priateľmi o dobrodružstvá, rozprávať príhody, snívať o svojich veľkých plánoch. Kaviareň sa mení na inšpirujúce prostredie, ktoré pomáha objavovať seba, nachádzať nové myšlienky, spoznávať nové veci. To všetko pri výbornej káve tej najvyššej kvality, čajoch s príchuťou dokonalej pohody a vínach, vďaka ktorým objavíte tie najskrytejšie zážitky.

Premeňte svoje sny na skutočnosť.
Veľké dobrodružstvá žijú večne!